Bim Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk tüketiciler arasında sıkça tüketilmektedir. Bim Sucuk Fiyatları merak edilen ve araştırılan bir konu olmuştur. Marketfiyati.net web sitemiz sizlere güncel Bim Sucuk Fiyatları bilgisini sunmaktadır. Pandeminin etkisiyle birlikte ekonomideki olumsuz durumdan dolayı Bim Sucuk Fiyatları da etkilenmiştir. Zamlardan etkilenen Bim Sucuk Fiyatları ne kadar? Şuanda Güncel Bim Sucuk Fiyatları nedir? Bim Sucuk Fiyatı? gibi sorularınız için bu yazımızı hazırladık. Güncel Market Fiyatları bilgisine web sitemizden ulaşabilir anlık olarak takip edebilirsiniz. Bim Sucuk Fiyatları gibi tüm Bim ürünlerinin fiyatlarına da sitemiz de yer almaktadır. Bim Market fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir ve size sunulmaktadır. 1 Çocuk annesi olarak güncel market fiyatlarını takip etmek gerektiğini ve ev ekonomisini doğru yönetenin kadın olduğunun bilincindeyim. Bundan dolayı eşimin yardımıyla bu platformu yayın hayatına aldım. Blog mantığında paylaşımlarda bulunduğum için ürünlerin fiyatlarını haftalık program doğrultusunda güncelliyorum. Güncel olmayan içerikle karşılaşmasınız durumunda güncellenmesini beklemek yerine bana bildirebilir, çok daha hızlı bir şekilde güncel fiyat listesinin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bim Sucuk Fiyatları bilgisine yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızın devamından ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Bim Sucuk Fiyatları

Haftalık olarak güncellenen Bim Sucuk Fiyat listesi aşağıda yer almaktadır. Bim Sucuk Fiyat bilgisini güncel olarak ilgili kurumlardan temin edip sizlere paylaşmaktayız. Sürekli güncel bilgi temin edilmek üzere oluşturulan yazımızı takip ederek güncel bilgi sahibi olabilirsiz. Son zamlarla birlikte fiyatlardaki artışlar fiyatlarımızda yer alacaktır.

bim sucuk fiyatı
bim sucuk fiyatı

Paylaştığımız Bim Sucuk Fiyatları mağazalardan alınan güncel bilgi doğrultusundadır. Paylaşılan bilgilerde herhangi bir hata ile karşılaştırsanız bizlere yorumlar kısmından belirterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar kısmından belirttiğiniz durumlar 1-2 saat içerisinde dikkat edilerek titizlikle hazırlanıp yazımızı güncellememizi sağlayacaktır. Eklenmesini istediğiniz ürün fiyatlarını iletebilirsiniz.

 • Başyazıcı markasına ait 400 gramlık fermente (evlik) sucuk fiyatı 23 TL,
 • Beşler marka 400 gramlık fermente sucuk 23,95 kr (19 Lira 95 kr.),
 • Sultan marka 400 gramlık fermente sucuk 23,95 kr,
 • Son olarak Tombik marka (Bim Tombik) 250 gramlık pilicin fiyatları Bim marketlerde 6,75 kuruştur.
 • Coşkun marka 300 gramlık yarım ay dana sucuğu 17,85 kr,
 • Şahin marka 500 gramlık fermente dana sucuğu 35,50 kr,
 • Cumhuriyet marka 400 gramlık fermente dana sucuğu 28,95 kr,
 • Dağhan marka 250 gramlık dana sucuğu  15,50 kr,
 • Dağhan marka 380 gramlık dana baton sucuk 18,50 kr,
 • Dağhan marka 180 gramlık fermente parmak sucuk (acılı) 12,25 kr,
 • Namet marka 450 gramlık kangal çatal fermente sucuk 23,95 kr,
 • Emin marka 250 gramlık dilimli fermente dana sucuğu 23,25 kr,
 • Emin marka 250 gramlık (ısıl işlem görmüştür) dana sucuğu (acılı ve acısız)12,95 kr,
 • Emin marka 380 gramlık baton sucuk (piliç ve dana) 17,95 kr,
 • Aytaç marka 400 gramlık fermente Çerkeş sucuk 26,95 kr,
 • Tombik marka 300 gramlık baton piliç sucuk 7,95 kuruş,
 • Tombik marka 400 gramlık dilimli piliç sucuk 8,95 kr,
 • Tombik marka 250 gram (ısıl işlem görmüştür) piliç sucuk 6 lira 45 kr.

Güncel Bim Sucuk Fiyatı yukarıdaki gibidir. Yazımızın devamından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bim Sucuk Fiyatı gibi market fiyatlarında merak ettiğiniz ürünleri sitemizin arama kısmından araştırabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bim Sucuk Fiyatları da sürekli zamlardan nasibini alarak fiyat artışını devam ettirmektedir. Yerli üretim olsa dahi, üretimi etkileyen unsurlardan dolayı Bim Sucuk Fiyatları da sürekli zamlanmaktadır.

Bim Sucuk Fiyatları Hakkında

Hazırladığımız Bim Sucuk Fiyatları listemizdeki ürünlerin fiyatı günceldir ve haftalık güncellenmektedir. Bu sayfayı takip ederek Bim Sucuk Fiyat bilgisine güncel olarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz başka ürün fiyatları veya kampanyaları sitemizde görmek istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bim Sucuk Fiyatı haftalık olarak güncellendiği için bu süre zarfında zam olabileceğinden dolayı markete gittiğiniz zaman fiyat sorarak teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Bim Sucuk gibi ürünleri satın aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle donuk ve soğuk bölümünde yer alan ürünleri alırken özenle son kullanma tarihlerini kontrol ediniz. Ürünleri kasadan geçirmeden önce ambalajlarını kontrol edip, herhangi bir açılma yırtılma olmadığına dikkat ediniz. Dünyada açlık sınırı altında bulunan birçok ülke mevcut bu yüzden ihtiyacınız kadar olanı almayı tercih etmelisiniz, fazlasını alıp çöpe gitmesini engellemelisiniz.

Önemli Uyarı

Satın aldığınız ürünün ambalajını ve özellikle Son Kullanma Tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Cezve benzeri gibi ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinde Ürünlerin paket durumu ve Son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğim önlemlere mutlaka dikkat edin.

Bim Sucuk Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Bim Sucuk Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bim Sucuk fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bim Sucuk Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bim Sucuk hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Bim Sucuk Fiyatları gibi Marketlerdeki Ürün Fiyatları

Türkiye de zincir marka haline gelmiş marketlerin fiyatlarını karşılaştırabilmek adına Güncel Market Fiyatları sitemizi kurduk. Enflasyonla mücadele misyonunu benimseyerek bu yazımızda ki Bim Sucuk Fiyatı bilgisi gibi marketlerin güncel ürün fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Son dönemlerdeki ürünlerin sürekli zamlanmasından dolayı güncel fiyatları takip etmek gittikçe zorlaşıyor. 1 Çocuk annesi olarak bende aynı zorluklardan yeterince bıkmış durumdayım. Bu noktada marketfiyati.net sitesi üzerinden Bim Sucuk Fiyatları gibi fiyat bilgilerini yayınlama kararı aldım. Marketlerin anlık ve güncel fiyatlarını sitemde sizlerle paylaşıyor olacağım. Güncel Market Fiyatları platformumda aşağıdaki marketlerin ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

bim tombik sucuk fiyatı
bim tombik sucuk fiyatı
Bim Sucuk Fiyatları ve Bim Sucuk Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Tavsiye Edilen İçerik: Metro Market Et Fiyatları

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2020 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ev ekonomisi yönetimi hakkında sizlere küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz en önemli hususlardan birisi ihtiyacınız olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyaç fazlası ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı unutmayın. Aldığınız ürünlerin kullanım tarihlerini takip ederek ne kadar sürede tüketeceğinizi hesaplayabilir ve bu doğrultuda kazanç sağlayabilirsiniz.

Marketlerin zaman zaman kampanya veya anlık fiyat değişiklikleri olabilir. Bunlar için en yakın şubeden daha detaylı fiyat bilgisine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Fiyat teyidi sayesinde daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

[Total: 1 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.