Yumurta Fiyatları

Yumurta Fiyatları

Yumurta fiyatları araştırmasını sizler için sağladık. Yumurtaborsası ve yumurtanın fiyatı araştırmamızı tamamlayarak sizlere güncel yumurta fiyatları listesini hazırladık. Mavi yumurta fiyatı merak eden tüketicilerde yazımızı takip edebilirler. Yazımızda toptan yumurta fiyatları ve yumurta fiyatı listeside yer almaktadır.

yumurtanin fiyati
yumurtanin fiyati

Yumurta Fiyatları

Yumurta fiyatları listesini sizler için güncel ve detaylı olarak hazırladık. Yumurta fiyat listesi sürekli olarak güncellenecek ve size güncel fiyat listesini sunacağız.

  • Güres M orta boy 30 Lu yumurta 65 TL
  • Carrefour M Boy 30’lu Yumurta 62,50 TL
  • Güres 12’li bıldırcın yumurta Fiyatı 15,95 TL
  • Erzincan Gezen Tavukçuluk Gezen Tavuk Yumurtası Fiyatları 30’lu 139 TL
  • Lezzetor 60’lı Orta boy organik yumurta fiyatı 255 TL
  • Yumurtacım L Boy 15’li Yumurta fiyatı 38,75 TL
  • Keskinoğlu Omega 3 – M Boy 10 Lu yumurta Fiyatı 111,45 TL
  • Doğal Köy Yumurtası 30 Lu 89 TL

Yumurta Borsası Fiyatları

Türkiye genelinde alışılagelmişin dışında Yumurta Borsasında fiyatlar anlık olarak değişmektedir. Arz ve talebin yoğunluğu fiyatları doğrudan olarak etkilemekte ve rekabetçi fiyatları anında oluşmaktadır. Türkiye genelinde haftalık olarak yayınlanan yumurta fiyatları Yumurta Borsasında en güncel ve güvenilir şekilde sizlerle paylaşılmaktadır. ” Yumurtaborsasi.com”

yumurtaborsası
yumurtaborsası

Tavsiye Edilen Alış – Satış Fiyatları

Yumurta AdıAlışSatış
Duble1.75 ₺1.80 ₺
Eski Ana1.73 ₺1.78 ₺
Yeni Ana1.66 ₺1.71 ₺
Yarka1.62 ₺1.67 ₺
Piliç1.42 ₺1.47 ₺
Klavuz1.22 ₺1.27 ₺
Yumurta Borsası Fiyatları
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Fiyatlar çiftlik çıkış fiyatıdır.
Yumurta Fiyatları

Marketlerdeki yumurta fiyatları listesine bakmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirisiniz;

Bizim Toptan Yumurta FiyatlarıMigros Yumurta FiyatlarıHakmar Yumurta FiyatlarıŞok Yumurta FiyatlarıBim Yumurta FiyatlarıA101 Yumurta Fiyatları

[Total: 6 Average: 4.3]

Etiketler

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Bunlarda İlginizi Çekebilir