Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları

Bugün ki yazımızda Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları bilgisini sizlere sunacağız. Tarım çiftçileri ekim yaptıkları mahsulleri hastalıklardan ve dışarıdan gelen diğer başka etkenlere karşı korumak zorundadır. Ektiğiniz ürünlerin gübresini, günlük sulamalarına ve ilaçlama yöntemlerine dikkat etmelisiniz. Tarım Kredi Kooperatiflerinde uygun fiyatlara ürünlerini bulabilirsiniz. Tarkim bitki koruma, tarkim ilaç fiyatları, tarım ilaçlarında dikkat edilmesi gerekenler, TARKİM iletişim adresleri ve Tarım Kredi Kooperatifi satış noktalarını yazımızın içeriğinde inceleyebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi tarafından satışa sunulan ilaçlar aşağıdaki tabloda fungusit ürün grubu bitki koruma listesi verilmiştir. 2021 yılında fiyatlar sürekli değiştiğinde en net bilgi kooperatiflerden alınmalıdır. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Tarım Kredi Kooperatifi Satış Noktaları 

Tarım kredi Kooperatifi üretilen mahsuller ve tarım ilaçlarının satılmasının ve pazarlanmasını sağlamak amacı ile bazı satış odaklı işletmeler kurmuştur. Kurulan bu işletmelerde organik olarak satılabilecek, çiftçinin kalkınması ve büyümesini sağlayabilmesine imkan verilmiştir. Tarım işçiliği yapan çiftçiler ilaçlarını uygun fiyatlara alabilir ve ürünlerini de piyasa fiyatlarına göre bu işyerlerine vererek emek ve işçiliklerinin karşılıklarını alabilirler. Tarım Kredi ürün satış noktalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Tarım Kredi Birlik Marketleri
 • GittiGidiyor
 • N11
Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyat listesi
Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyat listesi

Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları

İlaç Adı İlaç Ölçüsü İlacın Kullanım Yeri İlaç Fiyatları
Proneb 800 GR Sebze, meyve, mantar 40-50 TL
Dimetrin 5 LT Yabancı Ot 70-90 TL
Tamada 50 GR Ot İlacı 60-80 TL
Eftal Afitrid 100 GR Yaprak Bitki 20-45 TL
Corvette 5 LT Yabancı Ot 110-150 TL
Benavi 100 GR Sebze 100-140 TL
Syngenta 10 Gr Haşere ilacı 120-140 TL
Soligor 80 ML Buğday pas hastalığı 120 TL

Bu satış yerlerinin online alışveriş sitelerine girerek dilediğiniz ilaçları mahsulleri ve ilaçlama ekipmanlarını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Tarım Kredi Birlik Marketleri diğer iki seçenekten farklı olarak reel hayatta da faaliyet göstermektedir. Bir e-ticaret sitesi değil, Tarım Kredi Kooperatiflerinin öncülüğünde kurulmuş bir organik pazar diyebiliriz.

Tarım Kredi Birlik Marketleri

Tarım Kredi Birlik Marketleri, 2010 senesinde Mersin’de tarım çiftçilerinin ve diğer ortaklıkların ürünlerini satışa sunmaları için kurulmuş bir şirkettir. Tarım Kredi Kooperatifi Birlik Marketleri 2016 senesinde, Tekirdağ ilinin Uzunköprü ilçesinde Ham Yağ Tesisi,  Ankara ili Etimesgut ilçesinde Bakliyat İşletmesini ve Balıkesir ili Gömeç ilçesinde Balıkesir Zeytin ve Zeytinyağı işletmesini kurmuş ve ürün pazarlama potasını iyice geliştirmiştir. Tarım Kredi Birlik Marketleri için ön planda olan satışlardan kar elde etmek değil, çiftçinin oluşan kötü piyasa şartlarından etkilenmesini en aza indirmek ve korumaktır.

Rammar Manav FiyatlarıÜçler Market Ürün Fiyatları – Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları

Aldıkları ürünleri piyasa fiyatlarının durumuna göre almakta ve işleyerek satışa sunmaktadır. Tarım alanında faaliyet gösteren çiftçi vatandaşlardan ekip ürettikleri mahsulleri tedarik ederek kendi kurdukları fabrikalarda uygun işlemlerden geçirerek vatandaşlara kaliteliekonomik ve organik besinler satmaktadır. Üretim aşaması ve işleme aşamasından geçen ürünleri yemekhanelere, toptancı firmalara, sosyal yardımlaşma ve dayanışma kurumlarının yardım kolileri gibi halka ulaşabilecek şekilde dağıtıma çıkarılmaktadır. Tarım Kredi Birliklerinin;

Tarım Kredi Kooperatifi Market Fiyatlarına Buradan Bakabilirsiniz

Tarım Kredi Birlikleri Tesisleri

 • Etimesgut Şubesi- Bakliyat Tesisleri
 • Bafra Şubesi- Çeltik İşletme Tesisleri
 • Mersin Şubesi- Ticari Depo
 • Ankara Lojistik Depo- Lojistik Şubesi
 • Gömeç- Zeytin ve Zeytinyağı İşletme Tesisi
 • Uzunköprü Şubesi- Hamyağ Ayçiçek Yağı Üretim Tesisi
 • Kırklareli Şubesi- Ayçiçek Yağı Üretim Tesisi
Tarım Kredi Birlik Market Ürünleri
 • Zeytin
 • Zeytinyağı
 • Mısır yağı
 • Bakliyat (nohut, fasulye, pirinç, bulgur, yeşil ve kırmızı mercimek)
 • Kişisel bakım ve temizlik ürünler,
 • Çay
 • Mutfak grubuna dahil olan ürünler
 • Gıda yardım paketleri
 • Makarna
 • Kuru üzüm, fındık ve fındık ezmesi ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır.
Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatı
Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatı
Tarım Kredi Birlik Marketleri PTT Online Satış

Tarım Kredi Birlik Marketleri halkın ürünlere daha kolay satışını sağlamak amacı ile günümüzde yaygın olan e-ticaret mantığını baz alarak PTT kargo aracılığı ile insanlara internet üzerinden ürün satışı yapmaktadır. İnternet üzerinden beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü bir tıkla kapınıza getirebilirsiniz.

Tarım Kredi Birlik ürünlerini internet aracılığı ile satın almak için intenet sitesine giriş yaparak ürün siparişinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Carrefoursa marketlerinde de Tarım Kredi Birlik ürünlerini bulabilirsiniz.

Yeni bir gelişim dönemi itibari ile ürünler Carrefoursa marketlerinde de yerini almış bulunmaktadır.

Tarım Kredi Kooperatifinin; ilaç ve üretim faaliyetlerine yukarıda bilgilerini verdiğimiz yerlerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda N11, GittiGidiyor ve Hepsiburada sitelerinden ilaçlama ekipmanlarına ve kimyasal bitki ilaçlarına ulaşabilirsiniz. 2021 yılında fiyatlara herhangi bir zam gelmesi durumunda yeni fiyatları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

[Total: 2 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.
error: