Rammar Manav Fiyatları

Rammar Manav Fiyatları

Rammar Manav tüketiciler arasında sıkça tüketilmektedir. Rammar Manav Fiyatları merak edilen ve araştırılan bir konu olmuştur. Marketfiyati.net web sitemiz sizlere güncel Rammar Manav Fiyatları bilgisini sunmaktadır. Pandeminin etkisiyle birlikte ekonomideki olumsuz durumdan dolayı Rammar Manav Fiyatları da etkilenmiştir. Zamlardan etkilenen Rammar Manav Fiyatları 2021 yılında ne kadar? Şuanda Güncel Rammar Manav Fiyatları nedir? 2021 Rammar Manav Fiyatı? gibi sorularınız için bu yazımızı hazırladık. Güncel Market Fiyatları bilgisine web sitemizden ulaşabilir anlık olarak takip edebilirsiniz. Rammar Manav Fiyatları gibi tüm Rammar ürünlerinin fiyatlarına da sitemiz de yer almaktadır. Rammar Market fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir ve size sunulmaktadır. 1 Çocuk annesi olarak güncel market fiyatlarını takip etmek gerektiğini ve ev ekonomisini doğru yönetenin kadın olduğunun bilincindeyim. Bundan dolayı eşimin yardımıyla bu platformu yayın hayatına aldım. Blog mantığında paylaşımlarda bulunduğum için ürünlerin fiyatlarını haftalık program doğrultusunda güncelliyorum. Güncel olmayan içerikle karşılaşmasınız durumunda güncellenmesini beklemek yerine bana bildirebilir, çok daha hızlı bir şekilde güncel fiyat listesinin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Rammar Manav Fiyatları bilgisine yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızın devamından ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Rammar Manav Fiyatları

Haftalık olarak güncellenen Rammar Manav Fiyat listesi aşağıda yer almaktadır. Rammar Manav Fiyat bilgisini güncel olarak ilgili kurumlardan temin edip sizlere paylaşmaktayız. Sürekli güncel bilgi temin edilmek üzere oluşturulan yazımızı takip ederek güncel bilgi sahibi olabilirsiz. Son zamlarla birlikte fiyatlardaki artışlar fiyatlarımızda yer alacaktır.

Paylaştığımız Rammar Manav Fiyatları mağazalardan alınan güncel bilgi doğrultusundadır. Paylaşılan bilgilerde herhangi bir hata ile karşılaştırsanız bizlere yorumlar kısmından belirterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar kısmından belirttiğiniz durumlar 1-2 saat içerisinde dikkat edilerek titizlikle hazırlanıp yazımızı güncellememizi sağlayacaktır. Eklenmesini istediğiniz ürün fiyatlarını iletebilirsiniz.

Rammar Manav Fiyat
Rammar Manav Fiyat
 • Armut Santa 14,95TL/Kg
 • BIZIM ERBAA TOKAT BAG YAPRAGI 450 GR 13,45TL/Adet
 • Biber Carlıston 14,95TL/Kg
 • Biber Dolma 9,95TL/Kg
 • Biber Kırmızı 14,95TL/Kg
 • Biber Sıvrı 14,95TL/Kg
 • Domates 8,65TL/Kg
 • Domates Çeri 19,95TL/Kg
 • Elma Starkıng 8,45TL/Kg
 • Havuc 5,95TL/Kg
 • Hurma 17,45TL/Kg
 • Kabak Dolma 10,95TL/Kg

Güncel Rammar Manav Fiyatı yukarıdaki gibidir. Yazımızın devamından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Rammar Manav Fiyatı gibi market fiyatlarında merak ettiğiniz ürünleri sitemizin arama kısmından araştırabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Rammar Manav Fiyatları da sürekli zamlardan nasibini alarak fiyat artışını devam ettirmektedir. Yerli üretim olsa dahi, üretimi etkileyen unsurlardan dolayı Rammar Manav Fiyatları da sürekli zamlanmaktadır.

Rammar Manav FiyatlarıÜçler Market Ürün Fiyatları – Tarım Kredi Kooperatifi Zirai İlaç Fiyatları

Rammar Manav Fiyatları Hakkında

Hazırladığımız Rammar Manav Fiyatları listemizdeki ürünlerin fiyatı günceldir ve haftalık güncellenmektedir. Bu sayfayı takip ederek Rammar Manav Fiyat bilgisine güncel olarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz başka ürün fiyatları veya kampanyaları sitemizde görmek istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Rammar Manav Fiyatı haftalık olarak güncellendiği için bu süre zarfında zam olabileceğinden dolayı markete gittiğiniz zaman fiyat sorarak teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Rammar Manav gibi ürünleri satın aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle donuk ve soğuk bölümünde yer alan ürünleri alırken özenle son kullanma tarihlerini kontrol ediniz. Ürünleri kasadan geçirmeden önce ambalajlarını kontrol edip, herhangi bir açılma yırtılma olmadığına dikkat ediniz. Dünyada açlık sınırı altında bulunan birçok ülke mevcut bu yüzden ihtiyacınız kadar olanı almayı tercih etmelisiniz, fazlasını alıp çöpe gitmesini engellemelisiniz.

Önemli Uyarı

Satın aldığınız ürünün ambalajını ve özellikle Son Kullanma Tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Cezve benzeri gibi ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinde Ürünlerin paket durumu ve Son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğim önlemlere mutlaka dikkat edin.

Rammar Manav Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Rammar Manav Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Rammar Manav fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Rammar Manav Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Rammar Manav hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Rammar Manav Fiyatı
Rammar Manav Fiyatı
Marketlerdeki Ürün Fiyatları

Türkiye de zincir marka haline gelmiş marketlerin fiyatlarını karşılaştırabilmek adına Güncel Market Fiyatları sitemizi kurduk. Enflasyonla mücadele misyonunu benimseyerek bu yazımızda ki Rammar Manav Fiyatı bilgisi gibi marketlerin güncel ürün fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Son dönemlerdeki ürünlerin sürekli zamlanmasından dolayı güncel fiyatları takip etmek gittikçe zorlaşıyor. 1 Çocuk annesi olarak bende aynı zorluklardan yeterince bıkmış durumdayım. Bu noktada marketfiyati.net sitesi üzerinden Rammar Manav Fiyatları gibi fiyat bilgilerini yayınlama kararı aldım. Marketlerin anlık ve güncel fiyatlarını sitemde sizlerle paylaşıyor olacağım. Güncel Market Fiyatları platformumda aşağıdaki marketlerin ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Rammar Manav Fiyatları ve Rammar Hakkında

40 şubeli Rammar marketleri satın alan Happy Center, 192 şubeye ulaşarak Türkiye’nin en büyük yerel zinciri oldu. Stratejik satın alma operasyonu sonrasında, ulusal ve discount zincirlerin de içinde olduğu en büyükler liginde ilk 3’e girmeyi hedefliyor.

ÇİĞDEM YÜCESOY SUBAŞI

Son yıllarda yaptığı satın almalara bir yenisini daha ekleyen Happy Center Marketleri’nin sahibi Altun Gıda, Rammar Marketleri’nin tamamını devraldı. 40 şubeli market zincirinin sahibi olan Şafak Gıda’yı satın alan şirket, büyümesinde önemli bir çıta atladı. Perakende sektörünün önemli oyuncuları arasında gösterilen Altun Gıda, bu stratejik satın almayla birlikte Türkiye’nin en büyük yerel zinciri haline geldi.
Altun Gıda CEO’su Yavuz Altun, “Rammar’la birlikte şube sayımız 192’ye ulaştı. Bu sayede yüzde 20’lik bir büyüme sağlamış olduk. Hedefimiz beş yıl içinde ulusal ve discount zincirlerin de içinde olduğu sektör sıralamasında ilk 3’e girmek” şeklinde konuştu.

Kurucusuydu sahibi oldu

1988 yılında Tahtakale’de kırtasiye ve hırdavat işi yapan Altun Ailesi, eş zamanlı olarak Rami’de gıda toptancılığına da girdi. 1996 yılında ise perakende sektörüne Rammar Marketleriyle birlikte adım attı. Şafak Gıda’nın sahipleri olan Karadağ ailesi ile Fatih’te ilk şubeyi birlikte açtıklarını söyleyen Yavuz Altun, 2006 yılına kadar ortaklığın devam ettiğini söyledi.
Rammar’la yollar ayrıldıktan sonra perakende sektöründeki yatırıma iki şubeli Happy Center satın alınarak devam edildi. Zaman içinde yeni jenerasyonun da yönetime katılmasıyla büyüme hızlandı.

Katlamalı bir büyüme stratejisi izlediklerini söyleyen Yavuz Altun sözlerini şöyle sürdürüyor: “Halen Türkiye’nin beş farklı şehrinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ağırlıklı olarak İstanbul’dayız. Marketlerimizin fiziksel ziyaretçi sayısı aylık 6 milyonu bulmuş durumda. Çalışan sayımız ise 5 binin üzerine çıktı.”

[Total: 2 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Bunlarda İlginizi Çekebilir