Şok Yoğurt Fiyatları

Şok Yoğurt Fiyatları

Şok Yoğurt Fiyatları son dönemlerde çok aratıldığı için yaptığımız fiyat araştırmasından sizlere bahsetmek istedik. Tüketiciler internet üzerinden fiyat araştırması yapmaktadır. Şok Yoğurt Fiyatı araştırması yapan tüketicilere tamda bu noktada yardımcı olmak istiyoruz. Ekonomideki hareketlilik nedeniyle neredeyse her ürüne gelen zam gibi Şok Yoğurt Fiyatları da zamlandı. Şok Yoğurt Fiyatı merakı olan kullanıcılar internetten arama yapmaya başladılar. Market Fiyatları sitemiz bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Market ürünlerindeki fiyatların güncel ve zamlı oranlı sürekli olarak sizlere sunmaktadır. Bugünkü yazımızda Şok Yoğurt Fiyatları yer almaktadır.

 • Peki Şok Yoğurt Fiyatları bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Şok Yoğurt Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Şok Yoğurt Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Şok Yoğurt Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün market fiyatları bilgisi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

 • Şok Yoğurt Fiyatları Ne Kadar?

Güncel ve detaylı liste yazımızın devamında yer almaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için oluşturduğumuz Şok Yoğurt Fiyatları listesine geçelim;

mis yoğurt fiyat
mis yoğurt fiyat

Şok Yoğurt Fiyatları

Son zamlardan sonra hazırlanmış Şok Yoğurt Fiyat listesidir. Hatalı veya eksik gördüğünüz noktayı yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca değerli görüşlerinizi yine yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 • Mis Homojen Yoğurt 3 Kg 27,45 TL
 • İçim Organik Yoğurt 750 Gr 17,25 TL
 • Mis Doğal Yoğurt 2 Kg 18,50 TL
 • Mis Kaymaklı Tava Yoğurt 1500 Gr 19,90 TL
 • Şok Mis Homojenize Yoğurt 1500 Gr 14,45 TL
 • Mis Yarım Yağlı Yoğurt 2500 Gr 20,90 TL
 • Mis Homojen Yoğurt 500 Gr 6,00 TL
 • İçim Rahat Laktozsuz Yoğurt 750 Gr 13,55 TL
 • Mis Light Yoğurt 650 Gr 7,90 TL
 • Şok Mis Süzme Yoğurt 900 Gr 20,90 TL
 • Mis Meyveli Yoğurt Şeftali-Kayısı 500 Gr 9,25 TL
 • Mis Meyveli Yoğurt Orman Meyveli 500 Gr 9,25 TL
 • Mis Meyveli Yoğurt Çilek 500 Gr 9,25 TL
 • Sek Quark Yaban Mersini 140 Gr 9,30 TL
 • Activia Mix&Go Çilek 95 Gr 5,55 TL
 • Mis Meyveli Yoğurt 2*125 Gr 6,10 TL

Şokta Yoğurt Fiyatları Ne kadar?

Yukarıdaki listede güncel olarak Şok Yoğurt Fiyat listesini paylaştık. Yukarıdaki listemizi inceleyerek güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Market Fiyatları sitemizden güncel market fiyatlarını takip edebilir, Market Fiyatı instagram hesabımızdan güncel fiyatları sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Güncel olarak paylaşılan Şok Yoğurt Ürünleri Fiyatı listesindeki sizlere önerimiz, Şok Yoğurt Ürünleri gibi sık tüketim ürünlerinin mağazalara gitmeden en uygun, en ucuz nerede satıldığını sitemizden öğrenerek aile bütçenize faydası olmalı. Özellikle pandemi sonrası ekonomideki büyüyen olumsuzluk ister istemez bizleri fiyat performans ürünlerine yönlendirdi. Şok Yoğurt Ürünleri gibi markanın kendi üretimi olan mallar sıkça tercih edilebilir hale geldi. Ürünleri satın almadan önce sitemizden fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Market fiyatı sitemiz sizlere doğru ve güncel bilgileri sunmaktadır. Araştırdığınız ve bulamadığınız güncel fiyat listeleri için bizimle iletişime geçerek siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Araştırmanızı önerdiğimiz diğer bir fiyat bilgisi ise; Hakmar Yoğurt Fiyatları bu listemizi de inceleyebilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere Şok Yoğurt Ürünlerinin reyon fiyat listelerini paylaştık. Sitemizdeki market kategorilerinden ilgili marketlerin fiyat listelerine de ulaşabilir araştırma sağlayabilirsiniz. Firmamız market fiyatlarını araştırmak ve paylaşmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede amacımız tüketicileri bilgilendirerek olumsuz ekonomi şartlarında daha uygu fiyatlardan alışveriş yapmalarını sağlamak. Bir de güncel zam oranlarını takip edebilmeleridir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Satın aldığınız Şok Yoğurt gibi ürünün ambalajını ve özellikle son kullanma tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Ayrıca örnek vermek isteriz ki cezve benzeri ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinizde ürünlerin paket durumunu ve son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğimiz önlemlere mutlaka dikkat edin.

şok mis yoğurt 3 kg fiyat
şok mis yoğurt 3 kg fiyat

Şok Yoğurt Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

 • Şok Yoğurt Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Şok Yoğurt Fiyat Listesi günceldir. Haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Şok Yoğurt Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Şok Yoğurt Fiyatları hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlardan temin edilmektedir. Yani direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Dikkatinizi Çekebilir; A101 Yoğurt Fiyatları

Şok Yoğurt Fiyatı ile alakalı merak edilenleri paylaşmaya çalıştık. Web sitemiz Şok Yoğurt Fiyatı gibi merak edilenleri kullanıcılara sunmak üzere tasarlanmış, görev almakta ve çalışmaktadır. Şok Yoğurt Fiyatı ile ilgili yorumlarınızı sizlerde yorumlar kısmından bizlere belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Şok de Hangi Yoğurtlar Var?

Mağazaların önde gelenlerinden Şok de hangi Yoğurtların olduğunu yazımızın yukarısında sizler için belirttik. Şok marketlerde tercih edilen Yoğurt türleri gibi sürekli kullanılan ürün fiyat bilgilerini sürekli paylaşmaktayız. Yoğurt Ürünleri Fiyatları listesini Şok ürün fiyatları kategorimizde paylaştık. Şok ürün fiyatları kategorimizden diğer Şok ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Yoğurt Ürünleri Fiyatı güncel fiyat olarak paylaşılmıştır. Fiyatlarda döviz kurlarındaki hızlı değişken durum dan dolayı oynama olabilir. Bundan dolayı en doğru bilgili mağazaya gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Burada hazırladığımız yazılar sadece bilgilendirme amaçlı olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir; Bim Yoğurt Fiyatları

Market Fiyatı web sitemiz sizlere ekonomik açıdan yardımda bulunmaktır. Daha avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlamak üzere hizmet vermektedir. Sitemizdeki fiyatlar haftalık veya aylık periyotlar halinde güncellenmektedir. Güncel olmadığını düşündüğünüz veya hatalı gördüğünüz bilgileri bizlere yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın yorumları bizler için kritik önem taşımaktadır. Yorumlar verdiğimiz hizmete yön vermektedir. Yaptığınız yorumlar doğrultusunda yazılarımıza ve hizmetimize şekil vermekteyiz. Sitemizde bulamadığınız fiyat bilgisi olursa bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Şok Yoğurt Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Sizler için paylaştığımız Şok Yoğurt Fiyat bilgisi gibi diğer fiyat bilgilerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan arama çubuğuna dilediğiniz market veya ürünü yazarak araştırma yapabilirsiniz. iyi Günler dileriz.

[Total: 1 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.
error: