Ready 4 Raid FPS PlayToEarn Projesi

Ready 4 Raid FPS PlayToEarn Projesi

Ön satışı başlayan ve oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen Ready 4 Raid projesinin Türkiye Telegram topluluğunu oluşturduk ve bizde ekibin izinleri dahilinde tanıtım ve reklam yapmaya başladık. Ready 4 Raid projesi hakkında bilgi almak için makalemizi sonuna kadar okuyunuz.

Geliştirici Ekibin Vizyonu

FPS Oyun sektöründe blokzinciri teknolojilerini kullanarak oluşturulan metaverse veya play2earn projeleri az sıklıkta görülebiliyor. Günümüzün en fazla tercih edilen oyun konsepti olan FPS oyunlarını blokzinciri teknolojisiyle birlikte kullanarak, öncü oyun projelerinden birisi olmayı vizyonumuz olarak belirleyebiliriz.

Oyunun ve Projenin Misyonu

Vizyonumuza giden bu süreçte kaliteli ve doğru çalışma stratejisini benimseyerek teknoloji partnerlerimizin bizler için sunmuş olduğu avantajları en iyi şekilde değerlendirmeyi misyonumuz olarak görebiliriz.

Unity, Blender, Solidity, ICOTech ve Adobe gibi birçok teknoloji servis partnerlerimizin sunmuş olduğu faydalar için teşekkür ederiz. Yüksek çözünürlüklü grafikleri kullanarak, en iyi optimizasyonu ve akıcı aksiyon deneyimini sunmak için oldukça titiziz. R4R oyun projemizin içeriklerine, medya paylaşımlarımıza ve bizlere erişim sağlamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Ready 4 Raid Ön Satışı

30 Gün boyunca sürecek olan Ready 4 Raid projesinin ön satışına katılmak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilir ve Pre-Sale alanından ön satışa katılım sağlayabilirsiniz. Ön satışa katılmak için Metamask veya Trustwallet cüzdanınızı bağlamalısınız. BNB, USDT veya BUSD ile ön satışa katılmanız mümkündür.

Ready 4 Raid Ön Satışı
Ready 4 Raid Ön Satışı

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Resmi internet sitelerinin haricinde .com veya .net gibi internet sitelerine girerek token’i almayınız! Proje’nin ismini kullanarak oluşturulan sahte internet siteleri bulunuyor! Yalnızca .online olan internet sitesini kullanınız!

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri
Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Website: https://ready4raid.online (.com olan site sahtedir!)

Ön Satış: https://buy.ready4raid.online

Twitter: https://twitter.com/Ready4Raid

Telegram: https://t.me/Ready4Raid

Ön Satış Temsilci: https://t.me/alexthompson_r4r

Türkiye Telegram Grubumuz: https://t.me/Ready4RaidTurkiye

Tüm merak ettikleriniz için Türkiye Telegram grubumuza yazabilir veya Ön satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

DİKKAT BU YAZI YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Ready 4 Raid FPS PlayToEarn ProjesiMobil Onay Alma İşlemiİzlenme Arttırmanın Püf NoktalarıHandan ÜNALDI Kimdir?Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023

Migros Mayonez FiyatlarıReady 4 Raid FPS PlayToEarn ProjesiA101 Kek Kalıbı FiyatlarıPara Kazandıran Uygulamalar MNG Kargo ve PTT Kargo TakipCarrefour Rakı Fiyatları

[Total: 1 Average: 5]

Etiketler

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.