Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun oynamak, birçoğumuz için en değerli hobilerden birisi. Peki, oyun oynarken aynı zamanda para kazanmak mümkün mü? Elbette! 

Günümüzde pek çok kişi oyun oynayarak para kazanıyor. Oyun oynayarak para kazanmanın temelinde oyun içi eşyaların satışı, hesap satışı, turnuvalardan kazanılan gerçek para ödülü gibi yöntemler bulunuyor. Para kazandıran oyunlar ile siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Kazanç miktarını artırmak için oyun içerisinde daha fazla vakit geçirmeniz gerekiyor. Genel konsepte göre oyundaki canavarlardan item adı verilen eşyalar düşer. Bu eşyalardan değerli olanları gerçek parayla satarak para kazanabiliyorsunuz. Oyunda daha fazla vakit geçirerek bu eşyaları elde etme şansınızı artırabilirsiniz. 

Para Kazandıran Oyunlar Nelerdir?

Oyun oynayarak para kazanma aşamalarından bahsettik. Peki, para kazandıran oyunlar nelerdir? En popüler olanlarını sizler için listeledim.

1- Metin2

Metin2, Türkiye’de bir dönem yoğun olarak oynanmış oyunların başında geliyor. Şimdilerde eski popülaritesini koruyamasa da hala oyuncu kitlesi mevcut. Metin2 oyunundan para kazanmanız için bazı yollar mevcut. Bunlardan ilki hesap satışı.

Oyunda başladığınız karakteri belirli seviyelere getirerek geliştirebilir ve hesabınızı satabilirsiniz. Yüksek seviyeli karakterlerin satışı ciddi rakamlarda gerçekleşiyor! 

Metin2’den para kazanmak için bir diğer yöntem oyun parası olan Won satışı. Oyun içi ticaretle Won biriktirebilir ve sonrasında bunları diğer oyunculara gerçek para karşılığında satabilirsiniz. Ciddi emek sarf ettiğinizde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

2- HearthStone

Hearthstone, kart toplama üzerine kurulu para kazanma oyunlarından birisidir. Amaç, görevleri bitirerek kart serisini tamamlamaktır. Oyun içi “altın” paraları biriktirebilir ve sonrasında bunları satabilirsiniz. Ancak oyun içerisinde altın kazanmanın çok kolay olmadığını söyleyelim.

Oyun, gerçek parayla alışverişe izin veriyor. Yani diğer oyunculara altın satışı yapmak tamamen serbest. Vaktinizin bir bölümünü oyunda geçirerek altın kazanabilir ve daha sonra bunları satabilirsiniz.

3- PuppyTown

Oyundaki sistem çok basit. Birleştirme oyunlarını başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra çark çevirme hakkı elde ediyorsunuz. Çevirdiğiniz çark sonucunda hediye kazanıyorsunuz. Daha sonra bu hediyeleri gerçek para olarak değerlendirebilirsiniz.

Uygulamalardan Para Kazanmak

Para kazandıran uygulamalar arasında da güzel seçenekler mevcut. Bu uygulamalar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Ancak uygulamalardan yüksek miktarlarda kazanç elde edemiyorsunuz. Burada genel konsept görev yapma, reklam izleme, adım atma, anket doldurma üzerine kuruludur. Para kazandıran mobil uygulamalar şu şekilde;

1- Havucum

Gerçek para kazandıran uygulamalar için anket doldurmak popüler bir iş. Anket doldurarak para kazanma denildiğinde akla ilk olarak Havucum uygulaması geliyor. Ücretsiz şekilde bu uygulamayı indirebilir ve kaydolarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde para birimi olarak havuç tercih edilmiş. 100 havuç, 1 TL’ye denk geliyor. Anket doldurarak havuç kazanabiliyorsunuz.

2- Oyna Kazan

Bilginize güveniyorsanız uygulamalardan para kazanmak için en güzel seçenek Oyna Kazan! Uygulama aracılığıyla bilgi yarışmalarına katılıp para kazanabiliyorsunuz. 

Günde ortalama olarak 180 bilgi yarışması yapılıyor. Bu yarışmaları kazanırsanız ödül olarak para, kupon, hediye çeki, OK kripto para gibi hediyeler veriliyor. 

Oyun oynayarak para kazanma için ya da kripto para kazandıran oyunlar için tercih edilebilir!

3- Yandex Toloka

Uygulama, Yandex’in arama algoritmasını geliştirme amacını üstlenir. Size, bilgisayarın yapamayacağı görevler verilir. Bu görevleri yapmanız sonucunda gerçek para kazanırsınız. Görevler ağırlıklı olarak sitelerde yer alan fotoğraf ya da videoların arama motoruna uygun olup olmadığını kontrol etmeye dayanıyor. 

4- CheckPoints

Görev yaparak para kazanmak için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama CheckPoints. Ayrıca video izleyerek, webde arama yaparak ve daha birçok seçenek ile para kazanabilmeniz de mümkün.

Oyun oynayarak para kazanma için bu oyunlar tercih edilebilir. Sizlere verdiğim adresten daha fazla oyuna ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Migros Rakı FiyatlarıiPhone Telefon FiyatlarıDisney Plus FiyatAlmanya Market Fiyatları

[Total: 1 Average: 5]

Etiketler

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.