Para Kazandıran Uygulamalar ile Nasıl Para Kazanılır?

Para Kazandıran Uygulamalar ile Nasıl Para Kazanılır?

Son dönemde oldukça popüler olan konuların başında para kazandıran uygulamalar ile nasıl para kazanıldığı gelmektedir. Bu konuda geçtiğimiz yıllarda başlayan araştırmalar günümüzde giderek ivme kazanmakta.

Durumun bu şekilde gelişme göstermesine karşılık para kazandıran uygulamalar ile para kazanma konusunda halen bir kafa karışıklığı bulunuyor. Bu kafa karışıklığının temel nedeni ise hangi uygulamaların nasıl kazandırdığı konusunda yeterli bilgi olmaması.

Uygulamaları kullanan kişilerin bir kısmı kısa bir ön inceleme sonrası içeriği anlayamadığı için vazgeçme noktasına gelebiliyor. Bir diğer sorun ise hangi uygulamalar ile para kazanıldığının bilinmemesi. Bu konuda da bir kafa karışıklığı söz konusu.

Tahmin edileceği üzere mobilde kullanılan her oyun kazanmak için elverişli değildir. Böyle bir durumda ilk olarak kazandıran uygulamaları tespit etmek mantıklı bir davranış olacaktır.

Kullanıcılarca merak edilen para kazandıran uygulamaları bu yazımızda derledik. İşte en çok kullanılan ve kazandırma konusunda elverişli uygulamalar.

Hangi Uygulamalar ile Para Kazanılır?

Yandex Toloka

2022 yılı içerisinde kullanıcılar tarafından merak edilen ve araştırılan uygulamalardan bir tanesi Yandex Toloka olmuştur.

Platformun ilgi çekmesinin başlıca nedenlerinden bir tanesi online para kazanma yöntemleri arasında kullanılabilmesi yer almakta. Online kazanma imkânı sayesinde dünya üzerinde her yerden kullanım olanağı tanımış olması platformu popüler yapmıştır.

Yandex Toloka
Yandex Toloka

Toloka Ne işe Yarar?

Toloka ile çalışmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında bu uygulamanın ne işe yaradığı sorusu gelir. Platform Yandex arama motoru üzerinden yapılan aramalarda çıkan alakasız sonuçları filtrelemek için kullanılmaktadır.

Arama sonuçlarında çıkan alakasız içerikler bu sayede tespit edilerek aramalar arasından çıkartılır. Bu yönüyle baktığımızda botlar ile yapılamayacak bazı işlerin Yandex Toloka uygulaması aracılığıyla kullanıcıya yaptırıldığı görülmektedir.

Bananatic

Çeşitli şirketlerin ürettikleri ürünlerle ilgili geri dönüşler almak için kullanıcılarına sorular sorduğuna şahit olmuşsunuzdur. Burada ki amaç üründeki eksikleri gidermek ve müşteriye daha iyi bir hizmet verebilmektir.

Bananatic uygulaması da bu amaca hizmet etmeye yönelik olarak geliştirilmiş bir uygulama olarak biliniyor. Oyun geliştirme işleriyle uğraşan firmalar ürettikleri oyunlarla ilgili geri bildirimleri görmek ve oyundaki var olan eksiklikleri düzeltmek için geri bildirimler talep ederler.

Bananatic uygulamasında da oyun severlerin buluşma ortamları bulunmakta. Burada oynanan oyunlarla ilgili eksikler konuşulur ve nasıl giderilebileceği hakkında fikirler paylaşılır. Oyunlar hakkında inceleme yaparak yorumlarda bulunmanız halinde bu hanenize kazanç olarak yazılır.

Survey Monkey

Geçtiğimiz yıl içerisinde sıkça kullanılan bir başka kazandıran uygulama olarak Survey monkey uygulaması dikkatleri üzerine çekti. Survey monkey özünde bir anket uygulamasıdır. Ancak para kazandırabilen bir anket uygulaması olması onu para kazandıran uygulamalar arasına girmesine neden olmuştur.

Uygulama içerinde kullanıcılar tarafından ücretli olarak satın alınabilecek birtakım özellikler de bulunuyor. Bu premium özelliklere sahip kullanıcı diğerlerine göre daha üstün özellikleri kullanabilmekte.

Survey Monkey
Survey Monkey

Uygulama içerisinde premium özellikler yer alsa da Survey monkey uygulamasına ulaşım ücretsiz olarak sunulmuş durumdadır. Ancak ilerleyen dönemlerde mevcut özellikler size yetersiz gelebilir. Bu durumda da belirli bir ödeme ile üst seviye özelliklere kavuşmak isteyebilirsiniz.

Puanpara ile Puan Kazanma

Puan sistemi üzerine kurulmuş ve bu sayede finalde kullanıcısına para kazandırabilen bir uygulama olan puanpara, internetten para kazanma mantığını kendisine benimsemiş görünüyor.

Kullanıcılar uygulama içerisinde harcadıkları zaman karşılığında belli bir puan kazanabilmekteler. Bu puanlar ilerleyen dönemlerde paraya dönüşebiliyor.

Platform internetten para kazanma isteği olan kullanıcıları kendisiyle vakit geçirmeye çağırıyor. Zamanlarını değerlendirerek kazanmak isteyen kullanıcılar için değerlendirilecek bir fırsat olarak görünen puanpara ile görevleri yerine getiren kullanıcılar para kazanmaya çalışıyor.

Çeşitli görevleri oyunculara sunan ve karşılığını puan olarak veren platform bir açıdan görev yaparak para kazandıran uygulamalar arasında sayılabilmekte. Ancak platformun para kazandırması onu ana konumuz olan para kazandıran uygulamalar arasına yerleştiriyor.

Para Kazandıran Uygulamalar ile Nasıl Para Kazanılır?
[Total: 1 Average: 5]

Etiketler

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.