Bağlama Duası

Bağlama Duası

Eski zamanlardan beri aşk insan yaşamında hep ayrı bir noktada yer almaktadır. İnsanlar aşk denilen bu duyguya ömürleri boyunca hep ayrı bir ehemmiyet vermiştir. Bu nedenle de sevdikleri kişiler tarafınca reddedilme korkusu yaşamışlardır. İnsanlar hayatlarının büyük bir kısmını aşk kaplarken bunu yitirmek istemezler. Sevdikleri şahıs hayatlarından gidince aşk yerini hüzün ve acıya bırakacaktır. Bu yüzden bir çok insan yüzyıllardır bu durumlar için deva arayışına girmiştir. Bu çareler arasında en etkili ve çaresizliği tamamen ortadan kaldıranı ise dualar olmuştur. Bağlama duası kişilerin sevdiklerini kendilerine bağlamak ve bir yaşam boyu kaybetmemek için buldukları en kati çözümdür. Bu duaların oldukca tesirli olduğu da hepimiz tarafından bilinmektedir.

Bağlama Duası Çeşitleri

Bağlama duası olarak isimlendirilen bu yakarış, insanlık tarihi kadar eskidir. Binlerce senedir yapılmakta olan dualar, alimler ve hocaların birbirine aktarması ile günümüze kadar ulaşmıştır. 

Bağlama Duası Çeşitleri
Bağlama Duası Çeşitleri

Bağlama duası tek bir duadan ibaret değildir. Bu duanın pek çok çeşidi bulunmaktadır. Onlarca değişik tatbik ve ritüel içeren birçok bağlama duası çeşidi bulunmaktadır. Bu duaların her birinin etki süresi ve tesiri birbirinden değişik olabilmektedir. Ancak bağlama dualarının hepsinin de ortak bir amacı vardır. O da insanların sevdiklerine kavuşmasını ve bir ömür boyu mutlu olmalarını sağlamaktır. Her yakarış herkes üstünde etkili olmayabilir. Bu nedenle son umar olarak bağlama duasına başvuracaksanız konuya hakim bir kahin hocaya danışmanız en doğrusu olacaktır.

Aşk Duası

İnternette veya toplumsal medyalarda en çok aranan sorunlardan biri, “Aşk duası nedir?” sorusudur. Birçok kişi, karşılıksız aşk yaşadığında Allah’a sığınmak talep eder. Böylece aşk duası ile alakalı bilgilere ulaşmaya çalışır. Çünkü insanlık zamanı süresince aşk duygusu, bütün insanlığı en çok mutlu eden duygulardan biri olmuştur. Ancak birtakım zamanlar kişiler, istedikleri karşılıklı aşkı bulamamaktadır. 

Aşk Duası
Aşk Duası

Kadın veya adam, sevilmiş olduğu kişiyi kendine bağlamaya ve aşık etmeye çalışır. Ancak bazen tüm uğraşlar, karşılıksız kalabilmektedir. Bu yüzden birçok yollara başvurulur. Böyle durumlar da insanlar, sevdiğinin ona aşık olması için Allah’a dua eder ve yalvarır. Dinimizce zorda kalan insanların Allah’a yakarış etmesi, en güzel ve etkili yoldur. 

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Kişiler, sevdiği kişiye aşık etmek için Sehhirli Kalbe duasını okuyabilir. Böylece kısa müddette kişiyi, kendine aşık edebilir. Ancak dualar için çeşitli hususlara uymak gerekir. Bunlar, aşağıdaki gibidir.

• Duadan önce ortam temizlenmelidir

• Kişi, abdest almalıdır. 

• Dua, 7 gece süresince yatsı namazına müteabiken okunmalıdır.

• Dua, gönülden ve iyi niyetlerle okunmalıdır. 

Kur’an’da Birini Kendine Aşık Etme Duası

Kuran’ı Kerim’de birini kendine sevgi muhabbet aşk duası olarak malum ayetler bulunmamaktadır. Ancak bu işin ilmini almış, bilgin kişiler, aşık etmek için var olan mevcut duaları belirlemektedir. İnancımız gereği, düştüğümüz fena durumlara karşı, dualar ederiz. Ancak okunacak duaların eksiksiz ve hatasız okunması lazımdır. Bu yüzden kişiler, işinde iyi bir hocadan yardım alabilir. 

Bir Günde Aşık Etme Duası

Kişiler, 1 günde aşık etme duası nı okuyarak mutlu bir evliliğin kapılarını aralamak talep eder. Ayrıca insanlar, etmiş olduğu dualardan bir an ilkin tesir görmek talep eder. Söz mevzusu aşık etme duası olduğunda bir günde etkili yakarış da bulunur. Ancak bu duanın derhal etki etmesi için işinde usta bir hocayla çalışılması önerilir.

Alim bir hoca yardımıyla kişiler, sevdikleri kişiyi kendine hemen bağlayabilmektedir. Ancak şu unutulmamalıdır. Duada niyet, oldukça önemli bir husustur. İyi, temiz ve saf niyet olmayan dualar, tutmaz. Allah, hayırlıysa o kulunun aşkını ayrım etmesine neden olur. Hayırsız ve zararı dokunan ise kuluna zarar vermemek için dileği gerçekleştirmez. 

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Her ne kadar bağlama büyüsü denildiğinde akla aradaki bağları kuvvetlendirme, aşık etme büyüsü ve benzeri durumlar gelse de; yalnızca bu emeli taşımaz. Ek olarak dil bağlama, göz bağlama, laf dinletme ve benzeri amaçlar için de uygulanabilir. 1 Günde bağlama büyüsü çeşitleri şu şekilde sıralanabilir; 

1. Dil bağlama,

2. Bir kişiyi susturma, 

3. Göz bağlama,

4. Erkeklik bağlama,

5. İki seveni birbirine bağlama, 

6. Kör kütük aşık etme,

7. Kısmet bağlama,

8. Basiret bağlama,

9. Eve bağlama,

10. Eşe bağlama,

Olarak bu büyü, kendi içinde birden fazla çeşide ayrılır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü tarifi, tek bir seviyede değildir. Yapacak olan hocanın bilgisine ve yetkinliğine göre değişiklik gösterir. Bu mevzuda destek olan kıymetli hocamız, en müessir şekilleri ve tılsımları kullanmaktadır. Bu sayede şahıs ömür boyu bağlanır. 

Üstelik etkisi, 24 saat içinde ortaya menfaat. Bazı emareler baş gösterdikten sonrasında da ölene kadar tesiri süre gelir. Büyünün bozulması çok zordur. Yaptıran kişi ne vakit isterse, hocaya danışarak bozma mevzusunda destek alabilir. Fakat efsun meydana getirilen kişi, ömür boyunca kendi çabalarıyla bozulmasını sağlayamaz. Kaderi, icra eden ve yaptıran ferdin ellerindedir. 24 saatte etkisini yayınlayan bağlama büyüsü için değerli hocamızla iletişime geçebilir, yardımcı alabilirsiniz.

[Total: 0 Average: 0]

Etiketler

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.