Disney Plus Fiyat

Disney Plus Fiyat

Disney Plus Fiyat bilgisi merak eden kullanıcılar internette disney plus kaç tl araması yapmaktadır. Sitemiz bu noktada sorularınızı gidermek üzere disney + fiyat bilgisini araştırdı ve sizinle paylaşmaktadır. Disney+ kaç tl sorunuza yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Disney Plus Fiyat

Disney Plus Fiyat listesi güncel olarak hazırlanmıştır. Sitemiz üzerinden disney+ fiyat bilgisi gibi tüm fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

disney plus kaç tl
disney plus kaç tl

Disney plus ücreti aylık 64,99 TL dir. Ayrıca dilerseniz yıllık 649,99 TL üzerinden Disney+ aboneliğinden faydalanabiliyorsunuz

Yıllık abonelik aldığınız taktirde normalde aylık 64,99 TL ye gelen disney plus fiyatı, aylık 54,16 TL ye gelmektedir. Bu sayede disney plus alırken yıllık paket seçiminde aylık 10 TL kâr etmiş oluyorsunuz.

Almanya Market Fiyatları

Disney Plus üyelik ücreti ne kadar?

Disney Plus üyeliğinde Aylık ve yıllık olarak 2 adet farklı paket bulunmaktadır. Diziler diğer platformlar gibi topluca değil bölüm bölüm yüklenmektedir. Aylık Disney plus fiyatı 64,99 TL’dir. Yıllık disney plus fiyatı iste 649,99 TL’dir.

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları

disney+ kaç tl
disney+ kaç tl

Disney Plus 1 yıllık kaç TL?

Disney plus aboneliği 1 yıllık 649,99 TL’dir. Bir tanışma kampanyası sağlayarak şuanda yıllık disney plus ücretini 579 TL ye satmaktadır. Dilerseniz hoş geldin, tanışma paketinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Disney Plus 1 Yıllık 649,99 TL fiyata sahiptir. Kart tanımlamanız durumunda senelik olarak yenilenecektir.

Gürcistan iPhone Fiyatları

Disney Plus Fiyat

Disney Plus tek kişilik mi?

Normalde disney plus aboneliğinizi tek kişi kullanmalısınız. İçerisinde 4 adet profil oluşturabiliyorsunuz. Fakat genel kullandım da diğer dijital platformlardaki gibi arkadaşlarınızla paylaşarak kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama vs. bulunmamaktadır.

Orkun IŞITMAK Ne Kadar Kazanıyor

[Total: 7 Average: 4.9]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.