Migros Balık Fiyatları

Migros Balık Fiyatları

Migros Balık Fiyatları son dönemlerde çok aratıldığı için yaptığımız fiyat araştırmasından sizlere bahsetmek istedik. Tüketiciler internet üzerinden fiyat araştırması yapmaktadır. Migros Balık Fiyatı araştırması yapan tüketicilere tamda bu noktada yardımcı olmak istiyoruz. Ekonomideki hareketlilik nedeniyle neredeyse her ürüne gelen zam gibi Migros Balık Fiyatları da zamlandı. Migros Balık Fiyatı merakı olan kullanıcılar internetten arama yapmaya başladılar. Market Fiyatları sitemiz bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Market ürünlerindeki fiyatların güncel ve zamlı oranlı sürekli olarak sizlere sunmaktadır. Bugünkü yazımızda Migros Balık Fiyatları yer almaktadır.

  • Peki Migros Balık Fiyatları bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Migros Balık Fiyatı listesini hazırladık.

  • Paylaştığınız Migros Balık Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Migros Balık fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün market fiyatları bilgisi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

  • Migros Balık Fiyatları Ne Kadar?

Güncel ve detaylı liste yazımızın devamında yer almaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için oluşturduğumuz Migros Balık Fiyatları listesine geçelim;

migros balik fiyati
migros balik fiyati

Migros Balık Fiyatları

Son zamlardan sonra hazırlanmış Migros Balık fiyat listesidir. Hatalı veya eksik gördüğünüz noktayı yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca değerli görüşlerinizi yine yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT
Norveç Somon Fileto Kg 179,90TL
Çipura 300 – 400 G 89,90TL
Levrek 300 – 400 G 93,50TL
Norveç Somon Dilim Kg 159,90TL
Migros Parça Somon Füme 100 G 33,50TL
Migros Somon Füme 100 G 47,95TL
Çipura 400 – 600 G 75,90TL
Levrek 400 – 600 G 79,90TL
Çipura 600 – 800 G 82,50TL
Migros Karides 400 G 50,95TL
Dardanel Karides 400 G 39,90TL
Migros Ahtapot Söğüş 200 G 46,75TL
ÜRÜN FİYAT
Migros Türk Somonu Füme 100 G 29,95TL
Dardanel Fish Fingers 250 G 36,90TL
Levrek 600/800 Kg 89,90TL
Kocaman Marine Hamsi 200 G 27,50TL
Migros Torik Lakerda 200 G 37,75TL
Migros Deniz Ürünleri Salatası 200 G 42,50TL
Migros Jumbo Karides 200 G 47,75TL
Kocaman Deniz Ürünleri Salatası 45,25TL
ÜRÜN FİYAT
Kartal Ançüez 90 G 34,50TL
Kocaman Istakoz Aromalı Surimi Karışımı 200 G 37,75TL
Kocaman İsli Midye 200 G 42,90TL
Dardanel Somon Marine 100 G 58,90TL
Kocaman Torik Lakerda 200 G 42,75TL
Jumbo Karides Kg 325TL
Pınar Kalamar Halka 400 G 75,25TL
Pınar Karides 400 G 77,25TL
Dardanel Levrek Çorbası 500 G 35,90TL
Süper Kartal Tarama 90 G 34,50TL
Dardanel Kırmızı Havyar 100 G 89,90TL
ÜRÜN FİYAT
Fish&More Ançüez Fileto 95 G 31,90TL
Dardanel Havyar 115 G 99,90TL
Ahtapot Kg 145TL
ÜRÜN FİYAT
Gusto Kırmızı Havyar 100 G 89,90TL
Kocaman Halka Kalamar 500 G 72,50TL
ÜRÜN FİYAT
Kocaman Ahtapot Salatası 200 G 65,75TL
Pınar Fish Finger 240 G 36,25TL
ÜRÜN FİYAT
Kocaman Ançüez 180 G 38,50TL
Dardanel Siyah Havyar 100 G 89,90TL
Gusto Siyah Havyar 100 G 89,90TL

Migrosda Balık Fiyatları Ne kadar?

Yukarıdaki listede güncel olarak Migros Balık fiyat listesini paylaştık. Yukarıdaki listemizi inceleyerek güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Market Fiyatları sitemizden güncel market fiyatlarını takip edebilir, Market Fiyatı instagram hesabımızdan güncel fiyatları sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Güncel olarak paylaşılan Migros Balık Ürünleri Fiyatı listesindeki sizlere önerimiz, Migros Balık Ürünleri gibi sık tüketim ürünlerinin mağazalara gitmeden en uygun, en ucuz nerede satıldığını sitemizden öğrenerek aile bütçenize faydası olmalı. Özellikle pandemi sonrası ekonomideki büyüyen olumsuzluk ister istemez bizleri fiyat performans ürünlerine yönlendirdi. Migros Balık Ürünleri gibi markanın kendi üretimi olan mallar sıkça tercih edilebilir hale geldi. Ürünleri satın almadan önce sitemizden fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Market fiyatı sitemiz sizlere doğru ve güncel bilgileri sunmaktadır. Araştırdığınız ve bulamadığınız güncel fiyat listeleri için bizimle iletişime geçerek siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Araştırmanızı önerdiğimiz diğer bir fiyat bilgisi ise; Migros Et Fiyatları bu listemizi de inceleyebilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere Migros Balık Ürünlerinin reyon fiyat listelerini paylaştık. Sitemizdeki market kategorilerinden ilgili marketlerin fiyat listelerine de ulaşabilir araştırma sağlayabilirsiniz. Firmamız market fiyatlarını araştırmak ve paylaşmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede amacımız tüketicileri bilgilendirerek olumsuz ekonomi şartlarında daha uygu fiyatlardan alışveriş yapmalarını sağlamak. Bir de güncel zam oranlarını takip edebilmeleridir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Satın aldığınız Migros Balık gibi ürünün ambalajını ve özellikle son kullanma tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Ayrıca örnek vermek isteriz ki cezve benzeri ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinizde ürünlerin paket durumunu ve son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğimiz önlemlere mutlaka dikkat edin.

somon balığı fiyatı migros
somon balığı fiyatı migros

Migros Balık Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

  • Migros Balık Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Migros Balık Fiyat Listesi günceldir. Haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

  • Migros Balık Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Migros Balık Fiyatları hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlardan temin edilmektedir. Yani direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Migros Balık Fiyatı ile alakalı merak edilenleri paylaşmaya çalıştık. Web sitemiz Migros Balık Fiyatı gibi merak edilenleri kullanıcılara sunmak üzere tasarlanmış, görev almakta ve çalışmaktadır. Migros Balık Fiyatı ile ilgili yorumlarınızı sizlerde yorumlar kısmından bizlere belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Migros de Hangi Balıklar Var?

Mağazaların önde gelenlerinden Migros de hangi Balıkların olduğunu yazımızın yukarısında sizler için belirttik. Migros marketlerde tercih edilen Balık türleri gibi sürekli kullanılan ürün fiyat bilgilerini sürekli paylaşmaktayız. Balık Ürünleri Fiyatları listesini Migros ürün fiyatları kategorimizde paylaştık. Migros ürün fiyatları kategorimizden diğer Migros ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Balık Ürünleri Fiyatı güncel fiyat olarak paylaşılmıştır. Fiyatlarda döviz kurlarındaki hızlı değişken durum dan dolayı oynama olabilir. Bundan dolayı en doğru bilgili mağazaya gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Burada hazırladığımız yazılar sadece bilgilendirme amaçlı olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir; Migros Alkol Fiyatları

Market Fiyatı web sitemiz sizlere ekonomik açıdan yardımda bulunmaktır. Daha avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlamak üzere hizmet vermektedir. Sitemizdeki fiyatlar haftalık veya aylık periyotlar halinde güncellenmektedir. Güncel olmadığını düşündüğünüz veya hatalı gördüğünüz bilgileri bizlere yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın yorumları bizler için kritik önem taşımaktadır. Yorumlar verdiğimiz hizmete yön vermektedir. Yaptığınız yorumlar doğrultusunda yazılarımıza ve hizmetimize şekil vermekteyiz. Sitemizde bulamadığınız fiyat bilgisi olursa bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Migros Balık Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Sizler için paylaştığımız Migros Balık Fiyat bilgisi gibi diğer fiyat bilgilerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan arama çubuğuna dilediğiniz market veya ürünü yazarak araştırma yapabilirsiniz. iyi Günler dileriz.

[Total: 2 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.
error: