Bim Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Kağıt Havlu tüketiciler arasında sıkça tüketilmektedir. Bim Kağıt Havlu Fiyatları merak edilen ve araştırılan bir konu olmuştur. Marketfiyati.net web sitemiz sizlere güncel Bim Kağıt Havlu Fiyatları bilgisini sunmaktadır. Pandeminin etkisiyle birlikte ekonomideki olumsuz durumdan dolayı Bim Kağıt Havlu Fiyatları da etkilenmiştir. Zamlardan etkilenen Bim Kağıt Havlu Fiyatları ne kadar? Şuanda Güncel Bim Kağıt Havlu Fiyatları nedir? Bim Kağıt Havlu Fiyatı? gibi sorularınız için bu yazımızı hazırladık. Güncel Market Fiyatları bilgisine web sitemizden ulaşabilir anlık olarak takip edebilirsiniz. Bim Kağıt Havlu Fiyatları gibi tüm Bim ürünlerinin fiyatlarına da sitemiz de yer almaktadır. Bim Market fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir ve size sunulmaktadır. 1 Çocuk annesi olarak güncel market fiyatlarını takip etmek gerektiğini ve ev ekonomisini doğru yönetenin kadın olduğunun bilincindeyim. Bundan dolayı eşimin yardımıyla bu platformu yayın hayatına aldım. Blog mantığında paylaşımlarda bulunduğum için ürünlerin fiyatlarını haftalık program doğrultusunda güncelliyorum. Güncel olmayan içerikle karşılaşmasınız durumunda güncellenmesini beklemek yerine bana bildirebilir, çok daha hızlı bir şekilde güncel fiyat listesinin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bim Kağıt Havlu Fiyatları bilgisine yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızın devamından ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Bim Kağıt Havlu Fiyatları

Haftalık olarak güncellenen Bim Kağıt Havlu Fiyat listesi aşağıda yer almaktadır. Bim Kağıt Havlu Fiyat bilgisini güncel olarak ilgili kurumlardan temin edip sizlere paylaşmaktayız. Sürekli güncel bilgi temin edilmek üzere oluşturulan yazımızı takip ederek güncel bilgi sahibi olabilirsiz. Son zamlarla birlikte fiyatlardaki artışlar fiyatlarımızda yer alacaktır.

Paylaştığımız Bim Kağıt Havlu Fiyatları mağazalardan alınan güncel bilgi doğrultusundadır. Paylaşılan bilgilerde herhangi bir hata ile karşılaştırsanız bizlere yorumlar kısmından belirterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar kısmından belirttiğiniz durumlar 1-2 saat içerisinde dikkat edilerek titizlikle hazırlanıp yazımızı güncellememizi sağlayacaktır. Eklenmesini istediğiniz ürün fiyatlarını iletebilirsiniz.

bimde kağıt havlu fiyatı
bimde kağıt havlu fiyatı
 • Blume Kağıt Havlu Çift Katlı 6’lı : 9,95 TL
 • Queen Kağıt Havlu Dev Rulo (300 Yaprak) : 8,90 TL

Bim Islak Mendil ve Peçete Fiyatları 

 • Blume Servis Beyaz Peçete 200’lü :3,50 TL
 • Blume Beyaz Peçete 100’lü :3,25 TL
 • Blume Mendil Cep Boy 10’lu : 2,95 TL
 • Queen Peçete Çift Katlı 50’li : 3,10 TL
 • Santa Desenli Peçete 20’li :3,75 TL
 • Ivory Islak Havlu Cep Boy 3 paket x 15’li : 2,50 TL
 • Family Islak Havlu 100’lü :6,25 TL
 • Jenny Willy Islak Havlu (bebekler için) 3 paket x60 ‘lı :10,75 TL
 • Apaks Pamuk 100 GR. – 2,45 TL
 • Apaks Makyaj Temizleme Pedi 70’li – 2,95 TL

Güncel Bim Kağıt Havlu Fiyatı yukarıdaki gibidir. Yazımızın devamından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bim Kağıt Havlu Fiyatı gibi market fiyatlarında merak ettiğiniz ürünleri sitemizin arama kısmından araştırabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bim Kağıt Havlu Fiyatları da sürekli zamlardan nasibini alarak fiyat artışını devam ettirmektedir. Yerli üretim olsa dahi, üretimi etkileyen unsurlardan dolayı Bim Kağıt Havlu Fiyatları da sürekli zamlanmaktadır.

Bim Kağıt Havlu Fiyatları Hakkında

Hazırladığımız Bim Kağıt Havlu Fiyatları listemizdeki ürünlerin fiyatı günceldir ve haftalık güncellenmektedir. Bu sayfayı takip ederek Bim Kağıt Havlu Fiyat bilgisine güncel olarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz başka ürün fiyatları veya kampanyaları sitemizde görmek istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bim Kağıt Havlu Fiyatı haftalık olarak güncellendiği için bu süre zarfında zam olabileceğinden dolayı markete gittiğiniz zaman fiyat sorarak teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Bim Kağıt Havlu gibi ürünleri satın aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle donuk ve soğuk bölümünde yer alan ürünleri alırken özenle son kullanma tarihlerini kontrol ediniz. Ürünleri kasadan geçirmeden önce ambalajlarını kontrol edip, herhangi bir açılma yırtılma olmadığına dikkat ediniz. Dünyada açlık sınırı altında bulunan birçok ülke mevcut bu yüzden ihtiyacınız kadar olanı almayı tercih etmelisiniz, fazlasını alıp çöpe gitmesini engellemelisiniz.

Önemli Uyarı

Satın aldığınız ürünün ambalajını ve özellikle Son Kullanma Tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Cezve benzeri gibi ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinde Ürünlerin paket durumu ve Son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğim önlemlere mutlaka dikkat edin.

Bim Kağıt Havlu Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Bim Kağıt Havlu Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bim Kağıt Havlu fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bim Kağıt Havlu Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bim Kağıt Havlu hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

bim havlu kağıt fiyatı
bim havlu kağıt fiyatı
Marketlerdeki Ürün Fiyatları

Türkiye de zincir marka haline gelmiş marketlerin fiyatlarını karşılaştırabilmek adına Güncel Market Fiyatları sitemizi kurduk. Enflasyonla mücadele misyonunu benimseyerek bu yazımızda ki Bim Kağıt Havlu Fiyatı bilgisi gibi marketlerin güncel ürün fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Son dönemlerdeki ürünlerin sürekli zamlanmasından dolayı güncel fiyatları takip etmek gittikçe zorlaşıyor. 1 Çocuk annesi olarak bende aynı zorluklardan yeterince bıkmış durumdayım. Bu noktada marketfiyati.net sitesi üzerinden Bim Kağıt Havlu Fiyatları gibi fiyat bilgilerini yayınlama kararı aldım. Marketlerin anlık ve güncel fiyatlarını sitemde sizlerle paylaşıyor olacağım. Güncel Market Fiyatları platformumda aşağıdaki marketlerin ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bim Kağıt Havlu Fiyatları ve Bim Kağıt Havlu Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Tavsiye Edilen İçerik: Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2020 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ev ekonomisi yönetimi hakkında sizlere küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz en önemli hususlardan birisi ihtiyacınız olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyaç fazlası ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı unutmayın. Aldığınız ürünlerin kullanım tarihlerini takip ederek ne kadar sürede tüketeceğinizi hesaplayabilir ve bu doğrultuda kazanç sağlayabilirsiniz.

Marketlerin zaman zaman kampanya veya anlık fiyat değişiklikleri olabilir. Bunlar için en yakın şubeden daha detaylı fiyat bilgisine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Fiyat teyidi sayesinde daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızdan Aşağıdaki soruların cevaplarını alabilirsiniz: a101 mistral kağıt havlu fiyatı, bim 12 li kağıt havlu fiyatı, bim blume kağıt havlu fiyatı, bim blume kağıt havlu fiyatı 2020, bim blume kağıt havlu fiyatı 2021, bim blume kağıt havlu fiyatı 2022, bim de tuvalet kağıdı fiyatları, bim dev rulo havlu fiyatı, bim havlu kağıdı, bim havlu kağıt fiyat, bim havlu kağıt fiyatı, bim havlu kağıt fiyatı 2020, bim havlu kağıt fiyatı 2021, bim havlu kağıt fiyatı 2022, bim havlu peçete fiyatı, bim kağıt havlu fiyatı 2020, bim kağıt havlu fiyatı 2021, bim kağıt havlu fiyatı 2022, Bim Kağıt Havlu Fiyatları, bim market kağıt havlu fiyatı, bim queen kağıt havlu fiyatı, bim rulo havlu fiyatı, bim rulo peçete fiyatı, bimde kağıt havlu fiyatı, blume kağıt havlu fiyatı, dev rulo havlu bim, havlu kağıt bim fiyat, kağıt havlu bim fiyat, kağıt havlu fiyatları bim, queen kağıt havlu fiyatları, queen tuvalet kağıdı 12 li bim

[Total: 1 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

1 YORUM

 1. Avatar

  bimde bile bu fiyatlara geldiyse vay halimize