Metro Market Balık Fiyatları

Metro Market Balık Fiyatları

Bugünkü yazımızda sizlere Metro Market Balık Fiyatları araştırmamızdan bahsedeceğiz. Tüketiciler internet üzerinden fiyat araştırması yapmaktadır. Metro Market Balık Fiyatı araştırması yapan tüketicilere tamda bu noktada yardımcı olmak istiyoruz. Ekonomideki hareketlilik nedeniyle neredeyse her ürüne gelen zam gibi Metro Market Balık Fiyatları da zamlandı. Metro Market Balık Fiyatı merakı olan kullanıcılar internetten arama yapmaya başladılar. Market Fiyatları sitemiz bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Market ürünlerindeki fiyatların güncel ve zamlı oranlı sürekli olarak sizlere sunmaktadır. Bugünkü yazımızda Metro Market Balık Fiyatları yer almaktadır.

 • Peki Metro Market Balık Fiyatları bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Metro Market Balık Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Metro Market Balık Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Metro market balık fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün market fiyatları bilgisi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

 • Metro Market Balık Fiyatları Ne Kadar?

Güncel ve detaylı liste yazımızın devamında yer almaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için oluşturduğumuz Metro Market Balık Fiyatları listesine geçelim;

Metro Market Balık Fiyatları

Son zamlardan sonra hazırlanmış metro market balık fiyat listesidir. Hatalı veya eksik gördüğünüz noktayı yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca değerli görüşlerinizi yine yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

metro market balık fiyat listesi
metro market balık fiyat listesi
 • ÇİPURA 400-600G ADET Fiyatı 25,50 TL‘dir.
 • NORVEÇ SOMON FİLETO 200-250G ADET Fiyatı 27,83 TL‘dir.
 • NORVEÇ SOMON DİLİM 200-250G ADET Fiyatı 24,38 TL‘dir.
 • LEVREK 800-1000G ADET Fiyatı 66,59 TL‘dir.
 • LEVREK 600-800G ADET Fiyatı 48,30 TL‘dir.
 • ÇİPURA 300-400G ADET Fiyatı 16,79 TL‘dir.
 • TÜRK SOMONU BÜTÜN 2-3KG ADET Fiyatı 172,48 TL‘dir.

Metroda Balık Fiyatları Ne kadar?

Yukarıdaki listede güncel olarak Metro Market Balık fiyat listesini paylaştık. Yukarıdaki listemizi inceleyerek güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Market Fiyatları sitemizden güncel market fiyatlarını takip edebilir, Market Fiyatı instagram hesabımızdan güncel fiyatları sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Güncel olarak paylaşılan Metro Market Balık Ürünleri Fiyatı listesindeki sizlere önerimiz, Metro Market Balık Ürünleri gibi sık tüketim ürünlerinin mağazalara gitmeden en uygun, en ucuz nerede satıldığını sitemizden öğrenerek aile bütçenize faydası olmalı. Özellikle pandemi sonrası ekonomideki büyüyen olumsuzluk ister istemez bizleri fiyat performans ürünlerine yönlendirdi. Metro Market Balık Ürünleri gibi markanın kendi üretimi olan mallar sıkça tercih edilebilir hale geldi. Ürünleri satın almadan önce sitemizden fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Market fiyatı sitemiz sizlere doğru ve güncel bilgileri sunmaktadır. Araştırdığınız ve bulamadığınız güncel fiyat listeleri için bizimle iletişime geçerek siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Araştırmanızı önerdiğimiz diğer bir fiyat bilgisi ise; Metro Market Et Fiyatları  bu listemizi de inceleyebilirsiniz.

metro market balık fiyatları
metro market balık fiyatları

Bu yazımızda sizlere Metro Market Balık Ürünlerinin reyon fiyat listelerini paylaştık. Sitemizdeki market kategorilerinden ilgili marketlerin fiyat listelerine de ulaşabilir araştırma sağlayabilirsiniz. Firmamız market fiyatlarını araştırmak ve paylaşmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede amacımız tüketicileri bilgilendirerek olumsuz ekonomi şartlarında daha uygu fiyatlardan alışveriş yapmalarını sağlamak. Bir de güncel zam oranlarını takip edebilmeleridir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Satın aldığınız Metro Market Balık gibi ürünün ambalajını ve özellikle son kullanma tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Ayrıca örnek vermek isteriz ki cezve benzeri ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinizde ürünlerin paket durumunu ve son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğimiz önlemlere mutlaka dikkat edin.

Metro Market Balık Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

 • Metro Market Balık Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Metro Market Balık Fiyat Listesi günceldir. Haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Metro market Balık Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Metro Market Balık Fiyatları hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlardan temin edilmektedir. Yani direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Metro Market Balık Fiyatları ile alakalı merak edilenleri paylaşmaya çalıştık. Web sitemiz Metro Market Balık Fiyatı gibi merak edilenleri kullanıcılara sunmak üzere tasarlanmış, görev almakta ve çalışmaktadır. Metro Market Balık Fiyatı ile ilgili yorumlarınızı sizlerde yorumlar kısmından bizlere belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Metro Market de Hangi Balıklar Var?

Mağazaların önde gelenlerinden Metro Market de hangi Balıkların olduğunu yazımızın yukarısında sizler için belirttik. Metro marketlerde tercih edilen Balık türleri gibi sürekli kullanılan ürün fiyat bilgilerini sürekli paylaşmaktayız. Balık Ürünleri Fiyatları listesini Metro Market ürün fiyatları kategorimizde paylaştık. Metro Market ürün fiyatları kategorimizden diğer Metro Market ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Balık Ürünleri Fiyatı güncel fiyat olarak paylaşılmıştır. Fiyatlarda döviz kurlarındaki hızlı değişken durum dan dolayı oynama olabilir. Bundan dolayı en doğru bilgili mağazaya gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Burada hazırladığımız yazılar sadece bilgilendirme amaçlı olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir; Metro Market Biryağ Fiyatları

Market Fiyatı web sitemiz sizlere ekonomik açıdan yardımda bulunmaktır. Daha avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlamak üzere hizmet vermektedir. Sitemizdeki fiyatlar haftalık veya aylık periyotlar halinde güncellenmektedir. Güncel olmadığını düşündüğünüz veya hatalı gördüğünüz bilgileri bizlere yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın yorumları bizler için kritik önem taşımaktadır. Yorumlar verdiğimiz hizmete yön vermektedir. Yaptığınız yorumlar doğrultusunda yazılarımıza ve hizmetimize şekil vermekteyiz. Sitemizde bulamadığınız fiyat bilgisi olursa bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Sizler için paylaştığımız Metro Market Balık Fiyat bilgisi gibi diğer fiyat bilgilerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan arama çubuğuna dilediğiniz market veya ürünü yazarak araştırma yapabilirsiniz. iyi Günler dileriz.

[Total: 2 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

5 YORUM

 1. Avatar

  Balık fiyatlarıda uçtu ya bu millet omega 3 ü nereden alacak anlamadım

 2. Avatar

  Metro Market Balık Fiyatları yine piyasaya göre uygun ya

 3. Avatar

  Piyasaya göre metroda ki balık fiyatları hem uygun hem lezzetli. Biz senelerdir ailecek metro balık tüketiyoruz. Balıkları metrodan alıyoruz gayet iyi oluyor.

 4. Avatar

  Balık fiyatları metroda uygun arkadaşlar gayet güzel ve lezzetli aynı zamanda

 5. Avatar

  Çupra fiyatı ne kadar?
  Genellikle orta boy porsiyonluk (300-400 gr) olarak piyasaya sürülmekle 400-600 gr olanları da tezgahlarda bulabilirsiniz. Ebatına göre fiyatı 90-130 TL arası değişmektedir. 400-600 gr: 80-95 TL arasında satılmaktadır.

error: