Carrefour Sebze Fiyatları

Carrefour Sebze Fiyatları

Carrefour Sebze Fiyatları son dönemlerde çok aratıldığı için yaptığımız fiyat araştırmasından sizlere bahsetmek istedik. Tüketiciler internet üzerinden fiyat araştırması yapmaktadır. Carrefour Sebze Fiyatı araştırması yapan tüketicilere tamda bu noktada yardımcı olmak istiyoruz. Ekonomideki hareketlilik nedeniyle neredeyse her ürüne gelen zam gibi Carrefour Sebze Fiyatları da zamlandı. Carrefour Sebze Fiyatı merakı olan kullanıcılar internetten arama yapmaya başladılar.

Market Fiyatları sitemiz bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Market ürünlerindeki fiyatların güncel ve zamlı oranlı sürekli olarak sizlere sunmaktadır. Bugünkü yazımızda Carrefour Sebze Fiyatları yer almaktadır.

 • Carrefour Sebze Fiyatları Ne Kadar?

Güncel ve detaylı liste yazımızın devamında yer almaktadır.

 • Peki Carrefour Sebze Fiyatları bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Carrefour Sebze Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Carrefour Sebze Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Carrefour Sebze Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün market fiyatları bilgisi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için oluşturduğumuz Carrefour Sebze Fiyatları listesine geçelim;

carrefour domates fiyatları
carrefour domates fiyatları

Carrefour Sebze Fiyatları

Son zamlardan sonra hazırlanmış Carrefour Sebze Fiyat listesidir. Hatalı veya eksik gördüğünüz noktayı yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca değerli görüşlerinizi yine yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 • Havuç Siyah 6,95 TL
 • Brokoli Paket 400 g 15,90 TL
 • Beyaz Turp 5,99 TL
 • Havuç Paket 1000 g Adet 9,75 TL
 • Yemeklik Patates kg 6,99 TL
 • Kemer Patlıcan kg 39,90 TL
 • Çalı Fasulye Kg 49,90 TL
 • Bal Kabağı Soyulmuş (1200-1700gr) 10,90 TL
 • Salatalık kg 20,90 TL
 • Sivri Biber kg 50,90 TL
 • Çarliston Biber kg 49,90 TL
 • Enginar 4’lü 39,60 TL
 • Pırasa kg 9,99 TL
 • Tatlı Patates 44,95 TL
 • Yer Elması 9,95 TL
 • Siyah Sarımsak 65Gr 23,30 TL
 • Tatlı Patates İthal kg 44,95 TL
 • Kereviz Yapraklı Kg 10,95 TL
 • File Soğan kg 11,50 TL
 • SARMISAK KURU KG 25,90 TL
 • Taze Patates Paket 14,50 TL
 • Kuru Soğan kg 4,99 TL
 • Mor Soğan kg 6,95 TL
 • Reyhan 6,45 TL

Carrefour Sebze Fiyatı

Yukarıdaki listede güncel olarak Carrefour Sebze Fiyat listesini paylaştık. Yukarıdaki listemizi inceleyerek güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Market Fiyatları sitemizden güncel market fiyatlarını takip edebilir, Market Fiyatları instagram hesabımızdan güncel fiyatları sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Güncel olarak paylaşılan Carrefour Sebze Ürünleri Fiyatı listesindeki sizlere önerimiz, Carrefour Sebze Ürünleri gibi sık tüketim ürünlerinin mağazalara gitmeden en uygun, en ucuz nerede satıldığını sitemizden öğrenerek aile bütçenize faydası olmalı. Özellikle pandemi sonrası ekonomideki büyüyen olumsuzluk ister istemez bizleri fiyat performans ürünlerine yönlendirdi. Carrefour Sebze Ürünleri gibi markanın kendi üretimi olan mallar sıkça tercih edilebilir hale geldi.

Ürünleri satın almadan önce sitemizden fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Market fiyatı sitemiz sizlere doğru ve güncel bilgileri sunmaktadır. Araştırdığınız ve bulamadığınız güncel fiyat listeleri için bizimle iletişime geçerek siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Araştırmanızı önerdiğimiz diğer bir fiyat bilgisi ise; Carrefour Levrek Fiyatları bu listemizi de inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Carrefour Sebze Ürünlerinin reyon fiyat listelerini paylaştık. Sitemizdeki market kategorilerinden ilgili marketlerin fiyat listelerine de ulaşabilir araştırma sağlayabilirsiniz. Firmamız market fiyatlarını araştırmak ve paylaşmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede amacımız tüketicileri bilgilendirerek olumsuz ekonomi şartlarında daha uygu fiyatlardan alışveriş yapmalarını sağlamak. Bir de güncel zam oranlarını takip edebilmeleridir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Satın aldığınız Carrefour Sebze gibi ürünün ambalajını ve özellikle son kullanma tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Ayrıca örnek vermek isteriz ki cezve benzeri ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinizde ürünlerin paket durumunu ve son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğimiz önlemlere mutlaka dikkat edin.

carrefour sivri domates fiyatı
carrefour sivri domates fiyatı

Carrefour Sebze Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

 • Carrefour Sebze Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Carrefour Sebze Fiyat Listesi günceldir. Haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Carrefour Sebze Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Carrefour Sebze Fiyatları hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlardan temin edilmektedir. Yani direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Dikkatinizi Çekebilir; Carrefour Çupra Fiyatları 

Carrefour Sebze Fiyatı ile alakalı merak edilenleri paylaşmaya çalıştık. Web sitemiz Carrefour Sebze Fiyatı gibi merak edilenleri kullanıcılara sunmak üzere tasarlanmış, görev almakta ve çalışmaktadır. Carrefour Sebze Fiyatı ile ilgili yorumlarınızı sizlerde yorumlar kısmından bizlere belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Carrefour da Hangi Sebzeler Var?

Mağazaların önde gelenlerinden Carrefour da hangi Sebzelerin olduğunu yazımızın yukarısında sizler için belirttik. Carrefour marketlerde tercih edilen Sebze türleri gibi sürekli kullanılan ürün fiyat bilgilerini sürekli paylaşmaktayız. Sebze Ürünleri Fiyatları listesini Carrefour ürün fiyatları kategorimizde paylaştık. Carrefour ürün fiyatları kategorimizden diğer Carrefour ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Sebze Ürünleri Fiyatı güncel fiyat olarak paylaşılmıştır.

Fiyatlarda döviz kurlarındaki hızlı değişken durum dan dolayı oynama olabilir. Bundan dolayı en doğru bilgili mağazaya gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Burada hazırladığımız yazılar sadece bilgilendirme amaçlı olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir; Carrefour Termos Fiyatları 

Market Fiyatı web sitemiz sizlere ekonomik açıdan yardımda bulunmaktır. Daha avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlamak üzere hizmet vermektedir. Sitemizdeki fiyatlar haftalık veya aylık periyotlar halinde güncellenmektedir. Güncel olmadığını düşündüğünüz veya hatalı gördüğünüz bilgileri bizlere yorumlar kısmından bildirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın yorumları bizler için kritik önem taşımaktadır.

Yorumlar verdiğimiz hizmete yön vermektedir. Yaptığınız yorumlar doğrultusunda yazılarımıza ve hizmetimize şekil vermekteyiz. Sitemizde bulamadığınız fiyat bilgisi olursa bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Carrefour Market Fiyatları kategorimizden diğer ürünlere de bakabilirsiniz.

Carrefour Sebze Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Sizler için paylaştığımız Carrefour Sebze Fiyat bilgisi gibi diğer fiyat bilgilerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan arama çubuğuna dilediğiniz market veya ürünü yazarak araştırma yapabilirsiniz. iyi Günler dileriz.

Carrefour Sebze Hakkında

Fiyat bilgisini paylaştığımız carrefour Sebze maalesef her ürün gibi son aylarda sürekli zam almaktadır. Zamlanma durumunu takip ederek sürekli güncel fiyat bilgisini size sunuyoruz. Fiyatlarda hızlı gelişme olduğu taktirde maalesef bizlerde gecikme yaşayabiliyoruz. Fiyatları belirli periyotlarda güncelliyoruz, sizde bize yorumlar kısmından ulaşarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. İnstagram sayfamızı takip ederek te güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Carrefour Sebze fiyatları yazımızın sonuna geldik. Sitemizdeki arama butonundan merak ettiğiniz ürünlerin ve marketlerin fiyatlarını araştırabilirsiniz. iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

[Total: 1 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.