Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi tüketiciler arasında sıkça tüketilmektedir. Bim Bebek Bezi Fiyatları merak edilen ve araştırılan bir konu olmuştur. Marketfiyati.net web sitemiz sizlere güncel Bim Bebek Bezi Fiyatları bilgisini sunmaktadır. Pandeminin etkisiyle birlikte ekonomideki olumsuz durumdan dolayı Bim Bebek Bezi Fiyatları da etkilenmiştir. Zamlardan etkilenen Bim Bebek Bezi Fiyatları 2021 yılında ne kadar? Şuanda Güncel Bim Bebek Bezi Fiyatları nedir? 2021 Bim Bebek Bezi Fiyatı? gibi sorularınız için bu yazımızı hazırladık. Güncel Market Fiyatları bilgisine web sitemizden ulaşabilir anlık olarak takip edebilirsiniz. Bim Bebek Bezi Fiyatları gibi tüm Bim ürünlerinin fiyatlarına da sitemiz de yer almaktadır.

Bim Market fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir ve size sunulmaktadır. 1 Çocuk annesi olarak güncel market fiyatlarını takip etmek gerektiğini ve ev ekonomisini doğru yönetenin kadın olduğunun bilincindeyim. Bundan dolayı eşimin yardımıyla bu platformu yayın hayatına aldım. Blog mantığında paylaşımlarda bulunduğum için ürünlerin fiyatlarını haftalık program doğrultusunda güncelliyorum. Güncel olmayan içerikle karşılaşmasınız durumunda güncellenmesini beklemek yerine bana bildirebilir, çok daha hızlı bir şekilde sonuç alabiliriz.

Bim Bebek Bezi Fiyatları bilgisine yazımızın devamında yer almaktadır.

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Haftalık olarak güncellenen Bim Bebek Bezi Fiyat listesi aşağıda yer almaktadır. Bim Bebek Bezi Fiyat bilgisini güncel olarak ilgili kurumlardan temin edip sizlere paylaşmaktayız. Sürekli güncel bilgi temin edilmek üzere oluşturulan yazımızı takip ederek güncel bilgi sahibi olabilirsiz. Son zamlarla birlikte fiyatlardaki artışlar fiyatlarımızda yer alacaktır.

Paylaştığımız Bim Bebek Bezi Fiyatları mağazalardan alınan güncel bilgi doğrultusundadır. Paylaşılan bilgilerde herhangi bir hata ile karşılaştırsanız bizlere yorumlar kısmından belirterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar kısmından belirttiğiniz durumlar 1-2 saat içerisinde dikkat edilerek titizlikle hazırlanıp yazımızı güncellememizi sağlayacaktır. Eklenmesini istediğiniz ürün fiyatlarını iletebilirsiniz.

bim bebek bezi
bim bebek bezi
 • Jenny & Willy Yenidoğan bebek bezi 40 adet fiyatı; 36,90 TL
 • Jenny & Willy 2 numara Bebek bezi 60 adet fiyatı; 65,90 TL
 • Jenny & Willy 3 numara Bebek bezi 50 adet fiyatı; 65,90 TL
 • Jenny & Willy 4 numara Bebek bezi 44 adet fiyatı; 65,90 TL
 • Jenny & Willy 5 numara Bebek bezi 32 adet fiyatı; 65,90 TL

Güncel Bim Bebek Bezi Fiyatı yukarıdaki gibidir. Yazımızın devamından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bim Bebek Bezi Fiyatı gibi market fiyatlarında merak ettiğiniz ürünleri sitemizin arama kısmından araştırabilir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bim Bebek Bezi Fiyatları da sürekli zamlardan nasibini alarak fiyat artışını devam ettirmektedir. Yerli üretim olsa dahi, üretimi etkileyen unsurlardan dolayı Bim Bebek Bezi Fiyatları da sürekli zamlanmaktadır.

Bebeklerde bez kullanımı;

 • 2 ile 5 kilo arası bebekler için Yenidoğan
 • 3 ile 6 kilo arası bebekler için 2 numara
 • 4 ile 9 kilo arası bebekler için 3 numara
 • 5 ile 10 kilo arası bebekler için 4 numara
 • 7 ile 14 kilo arası bebekler için 5 numara bebek bezi uygundur.

Bim Bebek Bezi Fiyatları Hakkında

Hazırladığımız Bim Bebek Bezi Fiyatları listemizdeki ürünlerin fiyatı günceldir ve haftalık güncellenmektedir. Bu sayfayı takip ederek Bim Bebek Bezi Fiyat bilgisine güncel olarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz başka ürün fiyatları veya kampanyaları sitemizde görmek istiyorsanız yorumlar kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bim Bebek Bezi Fiyatı haftalık olarak güncellendiği için bu süre zarfında zam olabileceğinden dolayı markete gittiğiniz zaman fiyat sorarak teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Bim Bebek Bezi gibi ürünleri satın aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle donuk ve soğuk bölümünde yer alan ürünleri alırken özenle son kullanma tarihlerini kontrol ediniz. Ürünleri kasadan geçirmeden önce ambalajlarını kontrol edip, herhangi bir açılma yırtılma olmadığına dikkat ediniz. Dünyada açlık sınırı altında bulunan birçok ülke mevcut bu yüzden ihtiyacınız kadar olanı almayı tercih etmelisiniz, fazlasını alıp çöpe gitmesini engellemelisiniz.

Önemli Uyarı

Satın aldığınız ürünün ambalajını ve özellikle Son Kullanma Tarihini kontrol etmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. Cezve benzeri gibi ürünlerde ürünün fiziki yapısını ve ciddi hastalıklara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Gıda alışverişlerinde Ürünlerin paket durumu ve Son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır. Siz ve ailenizin sağlığı için bahsettiğim önlemlere mutlaka dikkat edin.

jenny willy bebek bezi
jenny willy bebek bezi

Bim Bebek Bezi Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Bim Bebek Bezi Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bim Bebek Bezi fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bim Bebek Bezi Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bim Bebek Bezi hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Marketlerdeki Ürün Fiyatları

Türkiye de zincir marka haline gelmiş marketlerin fiyatlarını karşılaştırabilmek adına Güncel Market Fiyatları sitemizi kurduk. Ayrıca Enflasyonla mücadele misyonunu benimseyerek bu yazımızda ki Bim Bebek Bezi Fiyatı bilgisi gibi marketlerin güncel ürün fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Bu neticede Son dönemlerdeki ürünlerin sürekli zamlanmasından dolayı güncel fiyatları takip etmek gittikçe zorlaşıyor. Sonuç olarak 1 Çocuk annesi olarak bende aynı zorluklardan yeterince bıkmış durumdayım. Bu noktada marketfiyati.net sitesi üzerinden Bim Bebek Bezi Fiyatları gibi fiyat bilgilerini yayınlama kararı aldım. Marketlerin anlık ve güncel fiyatlarını sitemde sizlerle paylaşıyor olacağım. Güncel Market Fiyatları platformumda aşağıdaki marketlerin ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bim Bebek Bezi Fiyatları ve Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2020 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ev ekonomisi yönetimi hakkında sizlere küçük bir tavsiyede bulunuyorum. Alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz en önemli hususlardan birisi ihtiyacınız olduğu kadar alışveriş yapmanızdır. İhtiyaç fazlası ürünleri çöpe atmak zorunda kalacağınızı unutmayın. Aldığınız ürünlerin kullanım tarihlerini takip ederek ne kadar sürede tüketeceğinizi hesaplayabilir bu sayede kazanç sağlarsınız.

Marketlerin zaman zaman kampanya veya anlık fiyat değişiklikleri olabilir. Bunlar için en yakın şubeden daha detaylı fiyat bilgisine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Fiyat teyidi sayesinde daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bebek Bezi Sağlığa Zararlı mı?

eni doğan ve yetişmekte olan bebeklerin en hassas noktaları tabii ki ciltleridir.

Bebeklerin taptaze derilerini, arınmışlıklarını olduğu gibi korumak ve onlara iyi bakmak için organik ve doğal yollarla işlenmiş tekstil ürünleri tercih edilmelidir.

En basitinden, yeni doğan ve 2 – 3 yaş aralığına kadar çocuğunuzun hayatında büyük bir yer kaplayan bebek bezleri, sizlerin olduğu kadar çocukların da aslında baş belasıdır. Ucu belli olmayan harcamalar, tek kullanımlığın getirdiği ziyan, yalnızca ekonominize değil, çocuklarınızın sağlığına da zarar veriyor.

Milyonlarca ailenin, raflardan sorgulamadan aldığı bebek bezi kansorejen madde, ftalat, sodyum poliakrilat, zehirli aromatik kokular içeriyor. Bu içerikler ise, çocuğunuzun gelişiminde sağlıksız koşullar oluşturuyor. Bu durum ileri vadede üreme bozukluğuna, solunum yolları bozukluğuna, ve hormonel bozukluğa yol açıyor.

Bir bebek günde ortalama 6-8 bebek bezine ihtiyaç duyuyor. Bu bir sene de ise yaklaşık 3.000 adet bez, bebeğinizin cildine temas ediyor. Bu rakam iki ton civarı çöp demektir.

 

[Total: 1 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.
error: