Bim Çalışma Saatleri

Bim Çalışma Saatleri

Kozmetikten Beyaz eşyaya, Temizlik ürünlerinden gıdaya kadar pek çok ürünü tüketicilerin beğenisine sunan BİM raflarda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin önde gelen zincir marketleri arasında yer alıyor. BİM market çalışma saatleri müşteriler tarafından araştırılmaktadır.

Peki, BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte BİM’in çalışma saatleri

Bim Çalışma Saatleri

Çokça tercih edilen ve aktüel ürünleriyle gündeme gelen zincir marketlerden BİM, koronavirüs nedeniyle bir dönem çalışma saatleri değişikliğe gitmişti. Market ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar tarafından BİM’in çalışma saatleri merak edilmektedir. Peki, BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? BİM hafta sonu açık mı? İşte detayları…

bim kaçta açılıyor
bim kaçta açılıyor

BİM KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

BİM hafta içi her gün sabah tam 09.00 şubelerini açar ve kapanış saati olan 21.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. BİM Mağazalarında öğle tatili, öğle molası yoktur sadece Cuma günleri cuma namazı saati kapalıdır.

bim kaçta kapanıyor
bim kaçta kapanıyor

BİM HAFTA SONU KAÇTA AÇIK MI, KAPALI MI?

BİM, hafta sonu da açıktır. Hafta sonları 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bim Çalışma Saati

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bim şubeleri saat 09:00 ile 21:00 arası çalışmaktadır. Sakarya karasu vb. gibi yaz aylarında yoğun olan yazlık bölgelerde saatlerde geç saate kadar uzatma yapılmaktadır. Bunlar yazlık ve dönemsel yapılmaktadır. Genel olarak çalışma saatleri; bim açılış saati 09:00, bim kapanış saati: 21:00’dır. Bim Market Fiyatları için konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca Market fiyatları instagram hesabımızdan ve youtube hesabımızdan güncel market fiyatlarını takip edebilirsiniz.

 

Bim Çalışma SaatleriMigros Tavuk FiyatlarıÇağrı Market Peynir FiyatlarıBim Cips FiyatlarıBim Pasta Fiyatları

[Total: 3 Average: 5]

Market Fiyatları

marketfiyati.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 19 ağustos 2021 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden A101, Bim, Şok, Migros gibi zincir marketlerin ürün fiyatlarına ulaşarak güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.
error: